אודות החברה

ש. ילוז הנדסה בע"מ: חברה לבנייה, לתכנון ולייעוץ הנדסי


חברה מבצעת פרויקטים של בנייה שלד וגמר ומשלבת כלים תכנונים טכנולוגים מתקדמים המשמשים לקיצור לוחות הזמנים שיפור תהליכי הבנייה ושמירה על איכות גבוהה.

החברה מתמחה בביצוע תכנון הנדסי לפרויקטים המוצעים על ידה, החברה חרטה על דגלה להיות בחזית הטכנולוגית החל משלב התכנון תוך שימוש במידול תלת מימד (BIM) , דבר המביא לצמצום טעויות תכנוניות, דרך ניהול לוחות זמנים ותקציב בפלטפורמות מתקדמות ועד תהליכי ביצוע מהמתקדמים בענף.

טרם יציאתנו לפרוייקט אנו ממדלים את כלל הפונקציות באמצעות טכנולוגיות BIM על מנת לצמצם למינימום האפשרי טעויות תכנוניות ולהציפם בשלב מוקדם, הידענההנדסי העשיר הקיים בחברה מאפשר לנו להציע מגוון חלופות ופתרונות לתכנון הראשוני ובכך לייעל את התהליך ליזם ומבצע גם יחד הפעילות מתבצעת בכל רחבי הארץ.

פעילות החברה מתרכזת במגזר הפרטי, תוך שימת דגש על בטיחות מעל הכל, מקצועיות, שירות, זמינות ומענה מהיר ובעיקר יצירתיות הנותנת לנו את האפשרות לפתור כל בעיה באופן המקצועי ולממש את חזון היזם והאדריכל.

החברה מנוהלת ובבעלות המהנדס שמעון ילוז , מהנדס מבנים רשוי עם ניסיון עשיר בביצוע פרוייקטי בנייה, בתכנון מבנים, בוגר הטכניון.

החברה מעסיקה עובדים ישראלים ופלשתינאים ובאמצעות קבלני משנה מהשורה הראשונה מביאה את החזון למציאות.